1. Ana Sayfa
 2. Dram
 3. Die Beste Aller Welten (2017)

Die Beste Aller Welten (2017)

Die Beste Aller Welten (2017)
1
7.7
2017
Avusturya, Almanya
1 Saat 40 Dakika
Adrian Goiginger

Film izlerken hayatın içinden anlar görmek istiyor ve gerçekçi filmleri daha çok seviyorsanız Die Beste Aller Welten (The Best of All Worlds) tam aradığınız türde bir filmdir. Filmin baş karakteri uyuşturucu bağımlısı bir annedir. Uyuşturucu bataklığından bir türlü kurtulamayan kadın, çareyi çocuğuna tutunmakta bulur. Fakat küçük çocuk annesinin uyuşturucu bağımlılığından ister istemez olumsuz etkilenir. Adrian her şeye rağmen annesini uyuşturucu bağımlılığından kurtarmak için çaba gösterir. Duygu yüklü bu dram filmine şans tanımalısınız.

Sizi Derinden Etkileyecek Bir Dram Filmi

Çok fazla ödüle layık görülen ve film önerileri listesinde mutlaka yer alan bu dram filmi, Avusturya’da geçen bir Alman yapımıdır. Eğer hayatın koşuşturmasından yorulup bir dram filmi izlemek istiyorsanız öncelik tanımanız gereken filmlerden birisidir. Filmi izlerken Adrian’ın annesinin bağımlılığından dolayı yaşadığı sıkıntılara ve hüzünlü anlara tanık olacaksınız.

Kimi insanlar hayatın içinden filmleri izlemeyi çok sever. Siz de öyle bir yapıya sahipseniz film önerileri arasından sunduğumuz Die Beste Aller Welten filmini çok seveceksiniz. Uyuşturucu bağımlısı ve çocuğuna tutunmaya çalışan bir annenin yaşantısını izlerken duygulanacak, küçük çocuk Adrian’ın zor anlarını izlerken kendinizi hüzünlenmekten geri alamayacaksınız. Dram sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bu filmi izlerken iyi seyirler diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Gizemli Şehir - Dark City (1998) başlıklı makalemizde 1998, Alex Proyas ve Dark City hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. 8 ay önce

  Mükemmel film önerileri olan süper site tavsiye ederim

 2. 8 ay önce

  Film çok güzeldi ben çok beğendim cidden aşırı sürükleyici tavsiye ederim

 3. 8 ay önce

  güzel film iyi ki önermişsiniz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir