1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Deadpool 2 (2018)

Deadpool 2 (2018)

Deadpool 2 (2018)
2
7.7
2018
Kanada, ABD
1 Saat 59 Dakika
David Leitch

Marvel severlerin merakla beklediği devam filmi Deadpool sinemalarda.  Marvel evrenin en aykırı karakteri ve aynı zamanda kendisinin çizgi roman karakteri olduğunun farkında olan karakter olan Deadpool, her ne kadar devam filminin aile filmi olduğunu söylese de siz yine de çoluk çoçuğu alıp izlemeyin. ;)

İkinci filmde Deadpool’un kendi ekibini toplamaya çabaladığını ve bir aile kurmaya çalıştığını görüyoruz, ekibin adı ise cinsiyetçi olmayan X force size bir yerlerden tanıdık gelecektir. ;)
Devam filminde gelecekten gelen karakter olarak Cable’ı göreceğiz. Cable olan çekişmesini ve X men’e, Yeşil Fener’e (Green Lantern) olan göndermeleri ve geçmişte yaptığı hataların bir bölümünü izleyeceğiz.

Marvel’in bir türlü ölemeyen asi çocuğun yaramazlıkları kimi zaman hüzünlendirse de çoğu zaman komik sahneleriyle sizi gülme krizine sokabilir.

Beyaz perdede kendine has üslubunu kullanarak akıcı bir şekilde izlediğimiz film olan Deadpool 2’yi izlemenizi tavsiye ederim.
Not: Filmin bitişinde iki tane küçük kesitleri kaçırmamanızı tavsiye eder iyi seyirler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Aşkın Gücü - What Dreams May Come (1998) başlıklı makalemizde 1998, 1998 Filmi ve Annabella Sciorra hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap