1. Ana Sayfa
  2. Dram
  3. Cloverfield Paradoksu (2018)

Cloverfield Paradoksu (2018)

Cloverfield Paradoksu (2018)
3
5.5
2018
ABD
1 Saat 42 Dakika
Julius Onah

Dünya’da yaşanan enerji krizi nedeni ile yakın gelecekte olası sorunların önüne geçebilmek adına uzaya yollanan keşif Shepard parçacığı üzerinde deneyler yaparak enerji sorununu çözmeye çalışır. Yapılan birçok deney vardır fakat bir deneyde ekip bir sorunla karşılaşır. Ekip yaşanan bu sorun sonrasında kendilerini başka bir boyutun içinde bulurlar. Bilim kurgu sevenler için ideal film seçeneklerinden biri olarak öne çıkıyor. Film 1 saat 42 dakika sürüyor. Yönetmen kodluğunda Julius Onah yer alırken, aynı zamanda Gugu Mbatha-Raw, David Oyelowo, Daniel Brühle gibi önemli oyuncular filmde yer alıyor.

Yeni Bir Enerji Kaynağı Ararlar

Yeni bir enerji kaynağı bulmak adına uzaya gönderilen bir grup bilim adamı, burada birçok deney yaparlar. Bu deneylerin tek amacı vardır, yeni bir enerji kaynağı bulmak. Dünyada tükenen ve azalan enerji kaynaklarına alternatif olarak kullanılacak bir enerji kaynağı arayan bilim adamları, bir deneyde hiç beklenmedik bir olay ile karşı karşıya kalırlar. Deneyin yapılması ile kendilerini farklı bir boyutta bulan bilim insanları buradan çıkmanın formülü ararlarken başlarına birçok farklı ve sıra dışı olaylar gelecektir.

Tanrı Parçacığında Yapılan Hata Nelere Mahal Olacak

Bilim kurgu filmi sevenler için son derece ilgi çekici konusu ile siz de keyifli ve güzel vakit geçirmek için cloverfield paradoksu filmini ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte severek izleyebilirsiniz. Dünyada azalan enerji kaynakları gelecekte ciddi sıkıntılar ortaya çıkaracak oluşu üzerine kurgulanmış filmde tanrı parçacığı olarak bilinen Higgs bozonunu keşfetmeye çalışırlar. Bunu yaparken yanlışlıkla çok tehlikeli bir şeyi ortaya çıkaracaktır. Ve bu ortaya çıkan şey bugünü değil geleceği tehlikeye atacaktır. Sizde bilim kurgu seviyorsanız, evinizde ya da iş yerinizde keyifle ve büyük bir heyecanla izleyeceğinizi, paradoksu filmini internet üzerinden izleyebilirsiniz. Amerikan yapımı film bilim kurgu ve gerilim sevenler için iyi bir seçim olacak. Son derece farklı konusu ve günümüzü de ilgilendiren enerji kaynakları ile ilgili oluşu filme farklı bir hava katıyor. Siz de yüksek ses ve görüntü kalitesinde severek izleyebileceğiniz filmler arasına alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bright (2017) başlıklı makalemizde 2017, Bright ve Bright Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap