1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Cehennem Melekleri 2- The Expandables 2 (2012)

Cehennem Melekleri 2- The Expandables 2 (2012)

Cehennem Melekleri 2- The Expandables 2 (2012)
1
6.6
2012
ABD, Almanya, Bulgaristan, Çin
1 Saat 43 Dakika
Simon West

Cehennem Melekleri 2, 2012 yapımı bir aksiyon filmi ve orijinal 2010 filmi Cehennem Melekleri’nin devamı olmaktadır. Film 17 Ağustos 2012’de gösterime girdi ve yeni filmde ekibe iki yeni üye katıldı; Billy “The Kid” Timmons ve Maggie’dir. Bu sefer yönetmenlik koltuğunda Simon West bulunmaktadır. Sylvester Stallone ise filmin hem yazarları arasında hem de yıldızı olarak filmde yer almaktadır.

Cehennem Meleklerini Bu Filmde Neler Bekliyor?

Cehennem Melekleri, Nepal Silahlı Kuvvetleri tarafından ele geçirilen Çinli bir iş adamını kurtarmak için Nepal’e konuşlandırılır. ABD’ye döndükten sonra Billy, Ross’a ayı takımla birlikte bitirmek istediğini ve ardından kız arkadaşı Sophia ile birlikte Fransa’da emekli olmak istediğini söyler ve Ross kararını kabul eder. Daha sonra Ross, CIA Ajanı Bay Church’ün Arnavutluk’ta düşürülen bir uçaktaki kasadan bir eşyayı alma görevini kabul etmek zorunda kalır. Church, kasayı kırması için ekiple birlikte teknik uzman Maggie’yi gönderir. Arnavutluk’ta ekip, eşyayı başarıyla ele geçirir, ancak daha sonra, Billy’yi ele geçiren Jean Vilain ve paralı asker grubu Sangs tarafından pusuya düşürülür. Aksiyon sahneleri burada başlar.
Seri şeklinde olan bu filmi bu zamana kadar izlemediyseniz mutlaka film önerileri listenize almalısınız. Şimdiden iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Pişmanlık - No Tears For The Dead (2014) başlıklı makalemizde 2014, Brian Tee ve Dong Gun Jang hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap