1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. İlk Yenilmez Kaptan Amerika – Captain America: The First Avenger (2011)

İlk Yenilmez Kaptan Amerika – Captain America: The First Avenger (2011)

İlk Yenilmez Kaptan Amerika – Captain America: The First Avenger (2011)
7
6.9
2011
ABD
2 Saat 4 Dakika
Joe Johnston

Başrolünde Chris Evans rol aldığı mükemmel bir film izlemeye hazır mısınız? Marvel’in kaliteli yapımlarından biri olan Kaptan Amerika’yı film arşivinize eklemeyi unutmayın. Filmimizin konusu: 2. Dünya savaşı sırasında Red Skull’ın liderliğindeki HYDRA güçlü silahlar ile saldırmaktadır. ABD’deki bilim adamları buna çözüm olarak bir süper asker projesi geliştirmişlerdir. Ama bu askeri halen bulamamışlardır. Steve Rogers ülkesi için bu savaşta yer almak ister. Ama fiziki yeterliliği buna izin vermez.

Dr. Abraham Erskine, Steve Rogers’ın bu cesaretinden etkilenir ve ona asker olması için bir şans verir. Askeriyedeki eğitim gözlemleri sonucu seçilecek süper askerin Steve Rogers olmasına karar verirler. Bir takım serum ve radyoaktif ışınlar ile Steve Rogers’u güçlü ve uzun bir asker yaparlar. Süper asker olan Steve savaşı kaybetmekte olan ülkesine yardım etmek için elinden geleni yapmaya koyulacaktır. Şimdiden herkese iyi seyirler.

Not: Bu filmle Kaptan Amerika Marvel evreninde yerini almıştır. Filmin 2.si 2014 yılında çıkmıştır. Eğer bu filmleri izlemeye karar verdiyseniz. Marvel’in filmlerini iyi takip etmelisiniz. Hepsi birbiri ile bağlantılı ilerlemektedir.

Bir önceki yazımız olan Hayat - Life (2017) başlıklı makalemizde 2017, 2017 filmleri ve Daniel Espinosa hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap