1. Ana Sayfa
  2. Macera
  3. Büyülü Kaya – The Stronghold (2017)

Büyülü Kaya – The Stronghold (2017)

Büyülü Kaya – The Stronghold (2017)
1
6.5
2017
Ukrayna
1 Saat 51 Dakika
Yuriy Kovalyov

Ukrayna’da çekilen Büyülü Kaya filmi macera kategorisinde bir filmdir. Aynı zamanda filmde gerçekleşen fantastik olaylar da insanları filme kilitleyen detaylar arasındadır. Filmin başrol karakteri olan Vitko tüm olayların çevresinde döndüğü kişidir. Hiç beklemediği bir anda kendini fantastik ve ilginç olaylar yumağı içerisinde bulur.

Büyülü Kaya Filminde Neler Oluyor?

Kesinlikle izlenemez gereken bir macera filmidir. Bu filmin aylarca etkisinden çıkamayacaksınız. Birçok etkileri sahnesi ve oyuncusu ile macera ve aksiyon severlerin mutlaka izlemesi gereken bir filmdir. Büyü kayalı filmi konusuyla da dikkatleri üzerine çeken tarzdadır. Filmin konu Büyülü Kaya adlı kitaptan esinlenerek yapılmıştır. Çekimleri Ukrayna’da tamamlanmıştır. İzleyen tüm seyirciyi büyüleyerek, harika etkiler bırakmıştır. Filmin konusu tamamıyla macera doludur. Sürükleyici bir yapısı olan fantastik filmler, izleyenleri adeta o dünyanın içine çekiyor. Büyülü Kaya filmi de konusu ve içeriği itibarı ile Macera dolu fantastik bir filmdir.

Vitko’yu Bekleyen Fantastik Bir Dünya

2017 yılında vizyona girmiş ve tüm dünyada severek izlenmiş bir filmdir. Büyü kaya filminin başrol karakteri Vitkodur. Vitko güneş tutulmasını izlediği anda birden bire fantastik bir olay olur. Görkemli ve gizemli bir şeylerin olduğu fark eden Vitko panikler. Vitko birden bire bir fanusun içine çekilerek, binlerce yıl öncesinde zamanda yolculuk yapar. Gittiği bu zamanda ise kendini kötüler ve iyilerin savaşının içinde bulur. Oldukça fantastik bir dünyaya adım atan Vitko ne yapacağı konusunda kararsız kalır. Vitko zorlu ve fantastik dünyanın içinde yolculuk yaparken, karşısına büyülü bir kaya çıkıyor. Ve işte bu andan itibaren asıl macera başlıyor. Fantastik ve zorlu bir yılda birbirinden çeşitli ve tehlikeli maceralara atılıyor.

Büyülü Kaya Film Oyuncuları

Fantastik dünyanın en maceralı yolculuğu olan bu filmin birçok genç ve yetenekli oyuncu kadrosu bulunuyor. Başrollerini Danny Kamenskiy adlı oyuncu oynuyor. Ayrıca Georgy Derevyanskiy, İvan Denysenko, Aleksandr Komarov adlı oyuncular Büyülü Kaya filminin starlarıdır. Maceradan maceraya atılmak, fantastik bir dünyanın içinde kendinizi bulmak ve doyasıya bir film keyfi yapmak istiyorsanız, Büyülü Kaya filmini mutlaka izleyin. Etkisinden asla çıkamayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Hollywood'da (2019) başlıklı makalemizde 2019, Bir Zamanlar Hollywood ve Bir Zamanlar Hollywood'da hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap