1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Boyka: Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV (2016)

Boyka: Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV (2016)

Boyka: Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV (2016)
4
7
2016
Bulgaristan, ABD
1 Saat 26 Dakika
Todor Chapkanov

Scott Adkins’in başrolde yer aldığı devam filmlerinden birisi olan Yenilmez 4 aksiyon türünde bir yapım olarak 2016 yılında vizyona girmiştir. Boyka Ukrayna’da yasal olmayan dövüşlerden para kazanmaktadır. Budapeşte’de yapılacak olan resmi turnuvalara katılmak için Victor adında birisi ile dövüşür. Sonucunda Victor ölür ve onun ölümünden kendisini sorumlu tutar. Victor’un bir ailesi olduğunu öğrenince kazandığı parayı onlara götürmek için Rusya’ya gider.

Boyka Rusya’da aranan birisi olduğu için çok dikkat etmelidir. Alma ve çocukları, Victor öldükten sonra bir mafyanın yanında zorla çalıştırılmaktadır. Boyka, vicdanını rahatlatmak için onları kurtarmak ve bir an önce Budapeşte de yapılacak olan turnuvaya katılmak ister. Boyka mafyanın isteklerini yapması karşılığında Victor’un ailesini bırakacaklarını söyler. Mafya ile anlaşan Boyka, şartları yerine getirebilecek mi? Budapeşte’de yapılacak olan turnuvaya yetişebilecek mi?
Şimdiden herkese iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap