1. Ana Sayfa
  2. Arkadaş Ortamı
  3. Bloodshot: Durdurulamaz Güç (2020)

Bloodshot: Durdurulamaz Güç (2020)

Bloodshot: Durdurulamaz Güç (2020)
2
5.7
2020
ABD
1 Saat 49 Dakika
Dave Wilson

Aksiyon kategorisinde sunulan film oldukça ilgi çeken yapımlar arasında yer alıyor. Bilim kurgu sevenlerin de ilgisini çekecek olan filmde eski bir askerin hikâyesine değinilmektedir. Görev sırasında öldürülen ancak daha sonra Bloodshot olarak yeniden hayata döndürülen asker için artık hayatın çok farklı bir anlamı vardır. Ray Garrison başarılı bir askerdir. Ancak Ray ve karısı hiç beklenilmeyen bir anda ölüm ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Çift öldükten sonra ise kim olduğu bilinmeyen bir grup bilim adamı birtakım çalışmalara başlar. Yeni bir teknolojinin peşinde olan bu bilim insanları bir bakıma Ray Garrison’un da yaşamını tamamen değiştirecektir. Hatta onu yeniden hayata döndürmenin bir yolunu bulacaktır.

Ray Garrison İçin Yepyeni Bir Hayat

Ray Garrison öldükten sonra harekete geçen bilim adamları nano teknoloji ile onu yeniden hayata döndürmenin planlarını yapmaya başlar. Son derece yüksek bir teknoloji olan nano teknoloji, Ray için yeni bir hayatında başlangıcı olacaktır. Ancak bu teknoloji ile hayata dönen Ray artık bir Bloodshot olmuştur ve güçlerinin dizginlenmesi ise mümkün değildir. Geçmişini hiçbir şekilde hatırlamayan Ray vücudunda dolaşan bu teknoloji ile son derece farklı bir insan olmuştur. Ancak Ray’i hayata döndüren şirket farklı planlar peşindedir.

Bloodshot Oyuncu Kadrosu

Son derece iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan film büyük çapta beğeni almıştır. Yeni yayınlanan filmler arasında bulunan Bloodshot filmi ABD yapımı filmler arasında bulunuyor. Bilim kurgu sevenlere fazlası ile hitap eden filmiş başrollerinde Vin Diesel, Sam Heughan ve Eiza Gonzalez bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise Dave Wilson yer alıyor. Başarılı oyuncu ve yönetmen kadrosu ile 2020 filmleri arasında yüksek beğeni alan filmler arasındadır.

Bir önceki yazımız olan The Platform (2019) başlıklı makalemizde 2019, Annabelle Wallis ve Antonia San Juan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. takipteyiz max. her 2,3 günde bir paylaşım bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir