1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Siyah ve Mavi – Black And Blue (2019)

Siyah ve Mavi – Black And Blue (2019)

Siyah ve Mavi – Black And Blue (2019)
1
6.4
2019
ABD
1 Saat 48 Dakika
Deon Taylor

Black and Blue 2019 yapımı bir polisiye, dram ve aksiyon filmidir. ABD yapımı uzun metrajlı filmin süresi ortalama, 108 dakikadır. Filmde, masum bir polis memuru kadının üzerine atılan uyuşturucu suçundan kurtulma mücadelesi anlatılıyor. Bol koşuşturmalı ve aksiyonlu filmde, ünlü oyuncuların başarısı da oldukça dikkat çekiyor. Film, 6 aralık 2019’da vizyona izleyici ile buluşuyor ve film önerisi olarak tavsiye ediliyor.

Black and Blue Filmi Konusu 

Amerikalı/Afrikalı bir kadın polis memuru olan Alicia West, yeni işinde oldukça acemidir. Görevi esnasında uyuşturucu satıcısının polis memurları tarafından katledildiğini görür. Olay esnasında, tüm olup biteni kayda aldığı için polis memurları ile arasında gece boyu bir kedi fare oyunu başlar. Meslektaşları, kaydı ele geçirmek için Alicia’nın peşini bırakmaz. Olaydan sıyrılmak ve masum rolü oynamak için tüm suçu Alicia’nın üzerine yıkmaya karar verirler. Talihsiz kadın bu durumdan kurtulup gerçek suçluları kanıtlayabilecek midir? Tüm sırlar ve saklanan gerçekler de bununla birlikte bir bir açığa çıkacak mıdır?

Filmde, bu olaylar çerçevesinde başlayan mücadele, aksiyon ve gerilim dolu sahneleri de beraberinde getiriyor. Filmin finali ile birlikte tüm sorular cevaplanıyor. İzleyiciyi etki altına almayı başaran bu aksiyon filmi, yer yer gerilim ve heyecana yer yer ise dram içerikli duygusal anlara sahne oluyor. Filmin hitap ettiği izleyici yaş kitlesi ise 15+ olup,film önerisi seçenekleri arasında yer almayı başarmıştır.

Bir önceki yazımız olan Thor (2011) başlıklı makalemizde Anthony Hopkins, Chris Hemsworth ve Kenneth Branagh hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap