1. Ana Sayfa
  2. IMDb +7
  3. Bir Zamanlar Hollywood’da (2019)

Bir Zamanlar Hollywood’da (2019)

Bir Zamanlar Hollywood’da (2019)
1
7.6
2019
ABD, İngiltere, Çin
2 Saat 41 Dakika

Los Angeles da 1960’lı yılları konu alıyor. O dönemin çeşitli zorluklarını, sıkıntılarını anlatırken, bir yandan izleyiciye hit bir dizide oynayan ve film sektörüne girmeye çalışan aktörün başından geçenleri konu alıyor. Rick Dalton başından geçenleri anlatıyor. O dönemin en çok izlenen ve beğenilen dizisinde oynayan aktör dizi sektöründen çıkıp, film sektöründe yer almak ister. Dizide ki dublörü Cliff Booth da dizi sektöründen çıkarak filmlerde oynamak konusunda Rick Dalton ile aynı düşüncededir. Dizi sektöründe değil de film sektöründe yer almak için çeşitli bağlantılara yaparlar.

Dizi Sektöründen Çıkıp, Film Sektöründe Yer Almak İster

Yapılan görüşmeler ve anlaşmalar sonucunda çeşitli filmlerden teklifler gelmeye başlar. Bu süre içerisinde cinayet, entrika, intikam ve aşk – nefret dolu filmin teklifini kabul ederler. Filmin konusu ve de içeriği bir hayli merak uyandırıcıdır. Gelen teklifi kabul ederler, etmesine de izleyici için film asıl bundan sonra başlar. Hayli heyecanlı ve entrika dolu filmde dostluklar ve arkadaşlıkların nasıl çıkar uğruna yok olduğunu ve harcandığını göreceksiniz. Filmde yüksek görüntü ve ses kalitesi kullanılmış olup, son derece keyifle izleyeceğiniz filmler arasın da yer alıyor.

60’lı Yılların Dostluk Ve Arkadaşlığı

Sanatsal bir yapıt olarak da gösterebileceğimiz film 60’lı yılların hikayesini ele alıyor. Geçmişten günümüze arkadaş ve dostlukların nasıl şekillendiğini, hırs ve para uğruna nelerin yapılabileceğini ve sonuçlarının ne olacağını siz de Bir Zamanlar Hollywood’ta filmini izleyerek evinizde bu keyfi yaşayabilirsiniz. İnternetin olduğu her yerde keyifle ve severek izleyebileceğiniz tam bir aile ve arkadaşlarınız birlikte keyif geçireceğiniz filmlerden biridir. Siz de donma ve kopma problemi olmadan filmi izleyerek evde sinema keyfini en güzel şekilde yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (2019) başlıklı makalemizde 2019, Chris Hemsworth ve F. Gary Gray hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap