1. Ana Sayfa
  2. Arkadaş Ortamı
  3. El Royale’de Zor Zamanlar – Bad Times at the El Royale (2018)

El Royale’de Zor Zamanlar – Bad Times at the El Royale (2018)

El Royale’de Zor Zamanlar – Bad Times at the El Royale (2018)
1
7.1
2018
ABD
2 Saat 21 Dakika
Drew Goddard

Merhaba sinema severler. El Royale’de zor zamanlar filmi beyaz perdede yerini aldı. Film iki eyalet sınırının ortasında bulunan eskilerde çok ünlü şimdilerde rağbet görmeyen bir otelde geçiyor. Bu otelde tuhaf bir şeyler olduğunu fark eden karakterlerin birbirleriyle bağlantısız olmalarına rağmen, oluşan durum içinde aynı kaderi paylaşmak zorunda kalmasını konu alıyor. Film 12 Ekim’de yeni vizyona girmiştir. Sinemadan kalkmadan gidip izlemenizi tavsiye ederim. Şimdiden herkese iyi seyirler.

Yazar Görüşü: Ünlü oyuncuların çoğunluğunu oluşturduğu film karakterlerin gözünden anlatılmış gerilim ve gizem filmi olduğundan, yaşanmış olan olaylar diğer karakterlerin gözünden de gösteriliyor.
Karakterlerin otele giriş yapmasıyla başlayan gerilim ve gizem durdurak bilmeden film boyunca devam ediyor.
Başta filme gizem katmak için karakterleri anlatmadan konuya giriyor film ve ilerleyen zaman içerisinde karakterler hakkında kısa bilgiler veriliyor. Bazı bölümler daha hızlı geçilmiş olsaymış daha iyiymiş ben izlerken bazı sahnelerde sıkıldım. Gizem ve gerilim filmi sevenlere ısrarla tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap