1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020)

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020)

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020)
1
6.6
2020
ABD, Meksika
2 Saat 4 Dakika

Polisiye sevenler için iyi filmler arasında yer alan Bad Boys: Her Zaman Çılgın filmi oldukça başarılı bir filmdir. Uyuşturucu ile mücadele eden iki çılgın polisin hikâyesini izleme imkânı bulacaksınız 2020 filmleri arasında uzun metrajlı bir film olarak izleyici ile buluşan Bad Boys filminin başrol oyuncuları arasında Will Smith gibi ünlü isimler yer alıyor. Bunun yanında Martin Lavrence, Vanessa Hudgens ve Alexander Ludwig gibi birçok isim daha filmde yer almaktadır. Polisiye, macera ve suç konulu filmlerden hoşlananlar için son derece ideal yapımlar arasındadır.

Bad Boys Filminin İlginç Senaryosu

Bad Boys filmi uyuşturucu ile mücadele eden iki kafadar polisin hikâyesini anlatıyor. Mike Lowery ile Marcus Burnnet mesleklerinde son derece başarılı iki polis memurudur. Ancak görev alanları narkotik üzerinedir. Mike Lowery orta yaş krizleri ile mücadele eden bir polis memurudur. Ancak Marcus Burnett polis müfettişi olarak kariyerinde son derece parlak bir sayfa açmıştır. İki polis memuru da narkotik üzerine görev alırlar ve uyuşturucu baronu Armando Armas’ı yakalamanın peşine düşerleri. Fakat bu iş sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Armando Armas kendini çok iyi şekilde kamufle etmeyi bilen bir suç lideridir. Armando yalnızca bir narkotik lideri değil aynı zamanda son derece soğukkanlı bir katildir.

Maceraperest İkiliyi Bekleyen Olaylar

Mike Lowery ve Marcus Burnett narkotiğin en iyi iki personelidir. Bu kadar iyi olmaları ise onların her zaman en zor görevlerin başına verilmesine neden olur. Bu sefer de karşılarına Armando Armas gibi son derece azılı bir suç lideri çıkar. Armando Armas hem narkotik suç örgütünün başındaki kişidir hem de birçok kişinin ölümünden sorumlu tutulan bir katildir. Ancak Armando Armas son derece iyi korunan ve dilediği anda ortadan kaybolabilen bir suç lideridir. Bu nedenle de bu büyük suç liderini yakalamak Marcus ile Mike’a kalmıştır. Zorlu bir maceranın içerisine dalan çılgın iki polis memuru hem Armando’yu yakalamak için uğraşırken hem de hayatta kalmanın büyük çabasını verecektir.

Bir önceki yazımız olan Kaptan Fantastik - Captain Fantastic (2016) başlıklı makalemizde 2016, Captain Fantastic ve Captain Fantastic Film hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap