1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Ant-Man Ve Wasp (2018)

Ant-Man Ve Wasp (2018)

Ant-Man Ve Wasp (2018)
2
7.1
2018
ABD
1 Saat 58 Dakika
Peyton Reed

Ant-man devam filmiyle sinemalarda yerini aldı. Kaptan Amerika’nın çağırmasıyla Yenilmezlere yardıma giden Scott, Almanya’da uluslararası protokolleri ihlal ettiği gerekçesiyle ev hapsi cezası alır. Kimliği açığa çıkmasıyla Hope ve babasını zor duruma düşüren Scott, işleri berbat etmiş ve grupta istenmemektedir. Scott’ın kuantum evrenine gidip gelmesi, Dr. Hank’e kuantum evreninde kaybolan eşini bulmak için bir ilham verir ancak Scott’a ihtiyacı olacaktır. Bir taraftan FBI diğer taraftan yeni düşmanlar ile başı dertte olan Scott için işler kolay olmayacaktır.

Dr.Hank’in eski iş arkadaşının kızı olan Ava deney sırasında kuantum enerjisine maruz kalmıştır. Vücudunu kontrol edememektedir ve bir tedavi aramaktadır.  Tedaviyi bulmak için herşeyi yapmaya karar vermiştir. Kuantum evrenine gidebilmek için bir parçaya ihtiyacı olan kahramanlarımızın yolları kesişir ve sıkı bir aksiyon başlar. Bakalım Ava iyileşebilecek, Dr.Hank eşini bulabilecek, Scotta normal hayatına dönebilecek mi? Filmin sonunda gösterilen sahnede film sürpriz bir son ile bitiyor. Aynı zamanda da devam filmi için göz kırpıyor arkadaşlar. Herkese iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap