1. Ana Sayfa
  2. Arkadaş Ortamı
  3. Ailecek Şaşkınız (2018)

Ailecek Şaşkınız (2018)

Ailecek Şaşkınız (2018)
9
6.2
2018
Türkiye
1 Saat 53 Dakika
Selçuk Aydemir

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Saadet Işıl Aksoy’un başrollerini paylaştığı film, komedi severleri ekran başına kilitledi. Filmin konusunu Ferhat ve arkadaşı Gökhan oluşturuyor. Ferhat’ın babası inşaat sektöründe zirvelere oynamaktadır. Kendisini babasına kanıtlamak için tamamen kendini iş dünyasına adamış, bütün hayatı kar-zarar ilişkisine dönüşmüştür. Gökhan ve Ferhat yapılacak olan ihale için günlerce sabahlamışlardır.O kadar az uyumuşlardır ki eve hırsızın girdiğini bile zihinlerinin kendine oyun oynadığını sanırlar. Hırsızın eve girmesi Ferhat için bir dönüm noktası olacaktır.

İlk görüşte aşık olduğu Elif komiser onun hayatını değiştirecektir. Ferhat’ın bundan henüz haberi yoktur. Ferhat ile Elif aslına bakılırsa birbirinin zıttı karakterleri vardır.Bakalım bu zıtlık neler gösterecek izleyip göreceğiz.
Ha! Bu arada Cengiz Bozkurt’un canlandırdığı paragöz karakteri de unutmamak lazım, bir insana bir rol bu kadar mı yakışır.
Ben filmi izlerken çok güldüm sizlere de tavsiye ederim.Artık Zeki ile Metin ikilisi gibi oldu Ahmet ve Murat, umarım beraber daha çok filmler yaparlar. Herkese iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap