1. Ana Sayfa
  2. Komedi
  3. Aile Sırları – August: Osage County (2013)

Aile Sırları – August: Osage County (2013)

Aile Sırları – August: Osage County (2013)
2
7.2
2013
ABD
2 Saat 1 Dakika
John Wells

Sinema kimi insanlar için son derece büyük bir tutkudur ve bugün günümüzde sanat dallarından bir tanesi olarak kabul ediliyor. Nitekim çok farklı ülkelerin çok farklı türlerinden filmleri var. Bu filmlerden bir tanesi de 2013 yapımı olan Aile Sırları isimli filmdir. Bir ailenin en fazla ne kadar sırra sahip olduğunu izleyebileceğiniz filmlerdendir.

Aile Sırlarının Filminde Neler Oluyor?

Filmde Weston ailesinin başından geçenler sarsıcı bir biçimle anlatılıyor. Violet ve Beverly Beston çiftinin üç kızı ve bir torunu vardır. Filmde tüm aile bireylerini bir araya getiren olay babaları Beverly’inin ortadan kaybolmasıdır. Bunun üzerine tüm aile bir araya gelir ve babalarını arama süreci başlar. Bu arada tüm aile bireylerinin kendi içinde sorunları vardır. Anne Violet ile kızlarından bir tanesi olan Barbara her zaman olduğu gibi bu süreçte de geçmişten kalan sebeplerden ötürü yine kavgalara başlarlar.

Ailenin annesi de son derece problemli olan ve sürekli ilaç kullanan bir tiptir. Barbara bir taraftan annesi ile sorunlar yaşarken bir taraftan da ergenlik sürecini yaşayan kızı ile de sorunları gidermeye uğraşmaktadır. Ailenin bir diğer ferdi olan Ivy ise yasak bir aşk yaşamaktadır. Tüm bu süreçte ilerleyen aşamalarda olaylar bambaşka bir yöne evrilir ve film kafalarda soru işareti yaratan ve düşündüren bir final ile sona erer. Özetle her ailenin içinde yaşanabilecek sorunlara yer veren bir Amerika Birleşik Devletleri filmidir.

Aile Sırları Filminin Oyuncuları 

Aile sırları filminde sadece Amerikan sinemasının dünya sinemasının da çok önemli oyuncuları karşımıza çıkıyor. Defalarca Oscar adayı olan Meryl  Streep, Julia Roberts ve Dermot Mulroney başrollerde yer alıyorlar. Bunun yanı sıra filmde yer alan diğer oyuncular arasında Chris Cooper ve Ewan McGregor gibi Amerikan sinemasının tanınmış aktörleri yer alıyor.  Aile sırları bir filmde aynı zamanda anne kız ilişkilerini, sırlarını izleme imkanı bulabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Tutsak - Prisoners (2013) başlıklı makalemizde 2013, Denis Villeneuve ve Film Önerilerim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap