1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. 6 Underground (2019)

6 Underground (2019)

6 Underground (2019)
1
6.1
2019
ABD
2 Saat 8 Dakika
Michael Bay

Bu film tüm dünyada büyük bir yankı uyandırmayı başaran bir filmdir. Gerek oyuncuları gerekse de filmin konusu oldukça heyecan verici olup herkes tarafından mutlaka izlenmesi gereken bir filmdir. Hafta sonu geldiği zaman ayaklarınızı uzatıp güzel bir film keyfi yaşamak isterseniz açacak olduğunuz film 6 Underground olmalıdır. Bu film Transformes serisi ile tanınan Michael Bay’in yönetmenliği ile yürütülmüştür. Aksiyon film kategorisine giren bu film yaklaşık olarak 150 milyon dolarlık bir bütçe ayrılarak film dünyasına başarıyla bir giriş yapmıştır. Filmin konusu daha önce yankı uyandıran aksiyon filmlerinden bazıları ile benzerlik göstermiş olup aynı heyecanı izleyici kitlesine ulaştırmayı başarıyor.

6 Underground Film Konusu Nedir?

6 underground filmin konusu oyuncular bilindikten sonra insanlarda daha da fazla merak konusu olmuştur. One isimli bir karakter oyuncu bir milyarderdir. One adlı milyarder hem ismini hem de geçmişte yaşadığı tüm olayları saklayan bir kişidir. Teknoloji düşkünü olarak bilinen One, tam anlamıyla bir iyiliksever görünümlü bir kişidir. Filmin asıl konusu Turgistan isimli kurgu bir ülke olan ve bu ülkenin başındaki ülke yönetiminde ki diktatöre darbe yaparak o diktatörün yerine kardeşini geçirmek gibi çeşitli planları vardır. One, bu planları gerçekleştirmek için kuracağı ekibi tek tek seçerek ekipteki kişilerin birbirleri arasında ilişkinin mesafeli bir şekilde olmasını ister. Bir şekilde geçmişin üzerine sünger çekip yeni hayatlarında isimlerini dahi bilmedikleri bir yola başlarlar.

Muhteşem Oyuncular İle Mükemmel Bir Film

İzleyici kitlesinin giderek artış gösterdiği bu filmin başlangıcı Floransa sokaklarının dar geçitlerinde geçiyor. 20 dakika boyunca kaçma ve kovalama sahnesinin hakim olduğu 6 Underground filminde kalbiniz ağzınızda atacak. Oyuncular oldukça profesyonel olup aksiyon filmlerinde başarı elde eden kişilerdir. Milyar dolarlar harcanan bu filmde görsel zenginliğin ön planda olduğu durumlar birçok sahnede yaşanıyor. Hem filmin keyfini sürüp hem de ihtişamlı sahne ve sokakların keyfini sürebilirsiniz. Sizlerde hafta sonunuzu keyifli geçirmek için mutlaka bu filme göz atarak izleyebilir ve kurgunun mükemmelliği hakkında yorum yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aquaman (2018) başlıklı makalemizde 2018, Aquaman ve Aquaman Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 8 ay önce

    Komik güzel ve aksiyonlu bir filmi bazı saçma bulduğum yerler vardı ama izlerken sıkılmadım. İzlenebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir